logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Sırma Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Sırma Doğal Kaynak Suyu 500 Ml ( 12 Adet )

Sırma Doğal Kaynak Suyu 500 Ml ( 12 Adet ) lezzetiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen doğal kaynak suyu markaları arasında öne çıkan Sırma’nın tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı boyutlarda ambalajlanmış ürünlerinden bir tanesi. 

Günlük hayatta kullanımı en pratik olan ve bu nedenle en çok tercih edilen 500 ml boyutu, sadece kullanım pratikliği ile değil Sırma Doğal Kaynak Suyu markasınıneşsiz lezzetiyle de sizi mest edecek. Aynı zamanda, Sırma Doğal Kaynak Suyunun ödüllü şişe tasarımıyla daha estetik bir su deneyimi yaşayacaksınız. 

Bunun yanında, Sırma Doğal Kaynak sularının her bir şişesi, size ulaşmadan önce tüm testleri başarıyla tamamlamış olacaktır. 

Sapanca’nın el değmemiş ormanlarının serinliğinden ve Burdur Eynazlı’nın doğal kaynağından size uzanan eşsiz lezzetli Sırma Doğal Kaynak Suyu, 12 adet seçeneği ile size toptan bir rahatlık sağlamak için de burada. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.