logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 L

Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 L

Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 Lt

Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 Lt Sırma’nın Burdur ve Sapanca’dan çıkarılan doğal kaynak sularını içilmeye hazır hale getirmesi sonucunda tüketicisine ulaşan, son derece lezzetli bir su. 

Pet şişe su kullanımında en çok tüketilen boyutlardan biri olan 5 litrelik seçeneği ile kullanıma sunulan Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 Lt ürünü, pratik kullanım için bire bir. 

Sırma Doğal Kaynak Suyu ürünleri, sağlık standartlarına uygun olarak şişelenmiş doğal kaynak sularıyla pek çok tüketici tarafından sıklıkla tercih edilen içme sularından bir tanesi aynı zamanda. 

Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 Lt ürünü, su içme deneyimini bir üst seviyeye taşıyan, suyun tadını ayırt edecek kadar çok su içen tüketicilerin tanıdığı ve tercih ettiği bir ürün olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, Sırma Doğal Kaynak Suyu 5 Lt ekonomik fiyatı ile avantaj sağlayan bir ürün. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.