logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 L

Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 L

Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 Lt (2 Adet)

Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 Lt (2 Adet) ürünü hem lezzeti, hem doğallığı hem de 10 litrelik avantajlı boyutu ile kullanımınıza sunulan, Sırma markası imzalı bir üründür. 

Doğanın içerisinden, toprağın derinliklerinden çıkan serin ve taze kaynak sularının Sırma Doğal Kaynak Suyu markası ile daha da güzelleşerek içilmeye hazır hale getirildiği bir doğal kaynak suyu ürünü.

Farklı kullanım tercihleri ya da alanlarına göre ortaya çıkan farklı litre talepleri baz alınarak ambalajlanmış Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 Lt (2 Adet) ürünü, enfes tadıyla sürekli tercih edilen doğal kaynak suyu ürünlerinden bir tanesi aynı zamanda.

Sırma Doğal Kaynak Suyu, Sapanca ve Burdur’daki dolum tesislerinde hazırlanarak hizmete sunuluyor. Hem doğallığı hem avantajlı boyutu hem de ekonomik fiyatı ile Sırma Doğal Kaynak Suyu 10 Lt (2 Adet) eşsiz bir su içme deneyimi yaratıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.