logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (6 Adet)

Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (6 Adet) ürünü, suyunun kalitesi, rahat içimi, besin değerlerinin zenginliği ve şişe tasarımının profesyonelliği ile öne çıkan doğal kaynak suyu ürünlerinden bir tanesi olma niteliğini taşıyor. 

Spor salonunda, kampta, evde, piknikteyken pratik kullanım sağlayan 1,5 litrelik ambalajında hizmete sunulan 6 adet Sırma Doğal Kaynak Suyu içeren bu ürün, birçok tüketicinin müdavimi olduğu bir su deneyimi yaşatıyor. 

Sırma Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (6 Adet) Sırma’nın profesyonel hizmet anlayışıyla, lezzet standartlarına uygun olarak şişelenip evinize kadar geliyor. Kaliteli su içmek isteyen tüketicilerin tercihleri arasında öne çıkan Sırma Doğal Kaynak Suyu ürünlerinin farklı boyutlardaki seçenekleri de bulunuyor. 

Sapanca’nın serin çam ormanlarından ve Burdur’un eşsiz lezzetli doğal kaynaklarından çıkarılan Sırma Doğal Kaynak Suyu, su içme eylemini daha bir özgün daha bir keyifli daha bir sağlıklı bir seviyeye taşıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.