logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Sırma C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma C Plus Limon Aromalı Mineralli Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet)

Sırma C Plus Limon Aromalı Mineralli Gazlı İçecek, maden suyunun doğallığını ve insan sağlığını güçlendiren yanlarını korumayı temele alarak son derece taze ve gerçek limonların aromalarıyla tatlandırdığı mineralli gazlı içecekleri tüketicinin kullanımına sunuyor. 

Sırma C Plus ailesinin üyesi olan Sırma C Plus Limon Aromalı Mineralli Gazlı İçecek, 200 ml ölçüsündeki sağlıklı cam şişesinde, içerisinde bulunan içeceğin minerallerini ve yüksek oranda C vitamini içeren gerçek limonların aromasını koruyarak size ulaşıyor. 

Sırma C Plus Limon Aromalı Mineralli Gazlı İçecek maden suyu tüketmeyi tercih etmeyenler için de lezzetli bir alternatif sunuyor. 

En çok tercih edilen meyve aromalı mineralli gazlı içecekler arasında yer alan Sırma C Plus Limon Aromalı Mineralli Gazlı İçecek 200 ml (6 Adet), 6 adet toptan satış seçeneği ile evinizde sağlıklı serinlemenin daha uzun sürmesini sağlıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.