logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma C+ Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma C+ Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma C+ Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma C Plus Elma 200 Ml Paket (6Adet) 

Sade ve farklı aromalardaki maden suları ile tüketicilerin beğenisini kazanarak başarı elde eden Sırma, C Plus ürünü ile de beğeni kazanmaya devam ediyor. 

Sırma C Plus Elma, mükemmel elma lezzeti ile vücudun ihtiyacı olan vitaminleri bir arada buluşturarak size sunuyor. İçerisinde doğal meyve aroması kullanılmaktadır. Günlük c vitamini ihtiyacının tamamını karşılaması için üretilen Sırma C Plus, elma aroması ile elma sevenlerin damak tadına hitap ediyor. 

Sırma C Plus Elma, lezzeti ve vitaminleri ile olduğu kadar şık cam şişesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Cam şişesi sayesinde daha sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. 

Ürün içerisinde 200 Ml olan 6 adet C Plus elma aromalı maden suyu bulunmaktadır. Yaz aylarında serinlemek ve her gün bir şişe maden suyu içerek C vitamini almak için Sırma C Plus Elma 200 Ml Paket (6 Adet) ile doğru bir tercih yapabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.