logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şirinkos Kağıt Helva 45 g 36'lı

Şirinkos Kağıt Helva 45 g 36'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şirinkos Kağıt Helva 45 g 36'lı

Şirinkos Kâğıt Helva

Şirinkos Kâğıt Helva , çıtır çıtır yapısı ve lezzeti ile tatlı deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyacak. Hafif ve hazmı kolay olan bu kağıt helvalar sayesinde rahatsız olmadan tatlı ihtiyacınızı gidereceksiniz. Isırdığınızda çıkardığı kıtırtı ile gevrekliğini belli edecek.

Arasına dondurma, bal, çikolata gibi tatlıları da ekleyerek daha farklı bir tat alabileceksiniz. Diğer tatlılar ile başarılı şekilde harmanlanacak ve apayrı bir tat yaşatacak. Kendi aroması ve diğer tatlıların aromasını bir araya getirerek çok daha farklı bir tatlı deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Sıcak yaz günlerinde hafif tadı ve içeriği ile sizi rahatsız etmeyecek.

Hafif olmasının yanında size tokluk hissi yaşatacak. İçinde bulunan benzersiz aroması sayesinde bu tattan vazgeçemeyeceksiniz. Ambalajı sayesinde dilediğiniz yere götürebilecek ve dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Uzun ömürlü saklama imkânına sahip olan Şirinkos Kâğıt Helva, pastalarınızı süslemek için de kullanılabilir. Ayrıca bu kâğıt helvayı dilediğiniz forma getirerek puding gibi tatlılarınızın içine de karıştırabilirsiniz. Eşsiz tadı, benzersiz kıtırlık ile bambaşka lezzetler elde edebilmenizi sağlayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.