logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sinangil Un 5 kg
  • resm Sinangil Un 5 kg

Sinangil Un 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sinangil Un 5 kg

Sinangil Un 5 Kg

Hem yemek ve çorbalarda hem de hamur işi çeşitlerinde kullanılabilen çok amaçlı unlar arasında Sinangil Un da bulunuyor. Kek, poğaça, börek ya da kurabiye gibi hamur işlerinin yanı sıra yemeklere de eklenebilen ürün çorbalara kıvam kazandırmak için de tercih edilebiliyor.

Sinangil Un hijyenik bir ortamda hazırlanarak paketlendiği için güvenle kullanılabilir. Ürünün kuru ve kokudan uzak bir ortamda, ambalajın ağzı kapalı olarak şekilde muhafaza edilmesi durumunda raf ömrünün sonuna dek kuruluğunu ve tazeliğini korur.

Ambalaj içinde 5 kg çok amaçlı un yer alıyor. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisi içerisinden temin edilebilir. Mutfağınızın tüm ihtiyaçlarının sadece tek tıkla kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.