logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sinangil Un 2 kg

Sinangil Un 2 kg


Adet Fiyatı : 29,45 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 176,70 TL
Birim Fiyat: 29,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sinangil Un 2 kg

Sinangil Un 2 Kg

Hijyenik koşullarda üretilen ve pek çok hamur işi için ideal olan Sinangil Un “çok amaçlı un” kategorisinde yer alan un çeşitlerinden biri. Ekmek, kek, poğaça, kurabiye ve pandispanya yapımında güvenle tercih edilebilir.

Sinangil Un çorbalarınıza kıvam kazandırmak için de kullanabileceğiniz bir ürün. Az miktarda kullanmanız dahi çorba kıvamını istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Ürünü ağzı tamamen kapalı olacak şekilde, serin ve kokudan uzak bir yerde muhafaza etmeniz halinde raf ömrünün sonuna dek tazeliğini koruyacaktır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip olan ürünü Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Paket içerisinde 2 kg un bulunmaktadır. Hamur işlerinize lezzet katmak için aradığınız tüm ürünler Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.