logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sinangil Un 10 kg

Sinangil Un 10 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sinangil Un 10 kg

Sinangil Un 10 Kg

Tazeliğini çok uzun süre koruyabilmesi sayesinde ve yiyeceklere kendi verdiği özel lezzet ve aroması ile evlerin ve işletmelerin yıllardır önde gelen tercihlerinden biridir Sinangil Un 10 Kg.

Hamur işleri şüphesiz ki hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. En özel davetlerimizi hep bir hamur işi süsler mutlaka. Bir hamur işinin en önemli kalite kriterlerinden biri de güzel kabarmasıdır. Bu da elbette büyük oranda kaliteli un ile sağlanır. Kaliteli un hamur işinizi güzelce kabarttığı gibi, lezzetine lezzet katar. Tıpkı annemizin o pamuk ellerinden çıkmış gibi.

Harika keklerin de elbette en büyük kahramanı un oluyor. Kek herkes yapabilir fakat güzel bir kek yapabilmek hem el lezzeti hem de kaliteli un ile mümkündür. Malzeme kalitesi ortaya çıkan ürünün kalitesini belirler.

Bizim Toptan Market’in uygun fiyatları şüphesiz ki herkes tarafından biliniyor. Fiyatlar incelendiğinde Sinangil Un 10 Kg ürünü de en uygun fiyatlı olarak Bizim Toptan Marketlerde bulunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.