logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sinangil Un 1 kg

Sinangil Un 1 kg


Adet Fiyatı : 15,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sinangil Un 1 kg

Sinangil Un 1 Kg

Böreklerde, çöreklerde, keklerde aklınıza gelebilecek her türlü hamur işinde Sinangil Un 1 Kg mutfağınızın vazgeçilmezi oluyor. Bir hamur işinin lezzetini veren ana malzemedir un. Olmazsa olmazdır. Tüm malzemeleri toparlayan, en güzel hamurların yapılmasını sağlayandır.

Boyutu ve 1 Kg olması ile evlerde sıkça tercih edilen Sinangil un, anne elinden çıkmışçasına lezzetli hamurlar yapabilmenize olanak sağlıyor. Un seçiminde önemli bir unsurdur pürüzsüzlük, bu yüzden de un seçiminde ev hanımlarının oldukça dikkat ettiği konulardan da biri oluyor aynı zamanda.

Hünerli ellerin, kaliteli malzeme ile birleşmesi ile ortaya muhteşem sofralar çıkıyor. Bayram baklavalarından tutun da puf puf kabaran poğaçaların en büyük emektarlarından biri de un oluyor. Un kaliteli olduğunda, bir de sizin o lezzetli ellerinizle buluştuğunda ve elbette ki içine sevginizi de kattığınızda ortaya harika işler çıkıyor.

Sinangil Un 1 Kg Bizim Toptan Marketlerde en uygun fiyatlara alıcılarını buluyor. En uygun fiyatların adresi her zamanki gibi elbette Bizim Toptan Market oluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.