logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Signal White Now Glossy Shıne Diş Macunu 75 ml

Signal White Now Glossy Shıne Diş Macunu 75 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Signal White Now Glossy Shıne Diş Macunu 75 ml

Signal White Now Gloss Shine Diş Macunu

Dişlerimiz gülüşümüzün en önemli parçasıdır. Güzel ve temiz bir gülümsemenin yanında temiz bir ağız bakımı sağlayan bir diş macunu pek çok insanın aradığı bir üründür.

Signal White Now Gloss Shine Diş Macunu oldukça ideal bir diş macunu olarak karşımıza çıkar. Signal White Now Gloss Shine Diş Macunu içeriğinde geliştirilen özel formülü ile dişlerinizi fırçalama sırasında oldukça iyi bir ağız bakım temizliği sağlar. Bunun yanında ise dişlerinizi istediğiniz gibi bembeyaz ve ışıl ışıl parlatmak noktasında oldukça iyidir.

Signal White Now Gloss Shine Diş Macunu içeriğinde geliştirilen özel formülü sayesinde dişlerinize ihtiyacı olduğu tüm bakımı tek başına sağlar. Ağzınızı pek çok zararlı bakteri ve mikroptan arındırarak tam bir temizlik sağlar.

Eğer siz de en doğru diş macununu arıyorsanız bir an önce fazla vakit kaybetmeden Signal White Now Gloss Shine Diş Macununu deneyerek dişlerinize ihtiyacı olduğu temizliği ve beyazlığı en kolay yoldan hızlıca sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.