logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Signal White Now Diş Macunu 75 ml

Signal White Now Diş Macunu 75 mlAdet Fiyatı : 75,96 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1750,80 TL
Birim Fiyat: 72,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Signal White Now Diş Macunu 75 ml

Signal White Now Diş Macunu

Geliştirilmiş özel formülü ile beyazlatıcı diş macunu çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de Signal White Now Diş Macunu oluyor. Düzenli kullanımda dişlerde belirgin bir beyazlama sağlayan ürün aynı zamanda diş bakımını da ihmal etmiyor.

Signal White Now Diş Macunu florid de içeriyor. Bu sayede dişleri çürümeye karşı koruyarak diş sağlığının kaybedilmesini engelleyebiliyor. Dişlere zarar vermeden doğal rengine kavuşturan ürün diş üzerinde oluşan çok sayıda lekenin giderilmesine de yardımcı oluyor.

Diş macunu kategorisi içerisinde yer alan ürün 1 adet olarak tüketime sunuluyor. Diş macunu içeren ürün, küçük ebatları sayesinde seyahatlerinizde de yanınıza alabileceğiniz boyda. Bizim Toptan internet mağazasında diğer diş bakım ürünlerini de bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.