logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Selpak Antibakteriyel Islak Mendil 3x10'lu

Selpak Antibakteriyel Islak Mendil 3x10'luAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 957,60 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Selpak Antibakteriyel Islak Mendil 3x10'lu


Selpak Antibakteriyel Islak Mendil 3x10'lu, genel olarak kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Gün içerisinde işte, okulda, dışarıda, yürüyüşte ya da herhangi bir yerde sürekli olarak ellerimizi bir yerlere dokunuruz. Böylelikte bakteri kapma olayı da hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ancak oldukça etkili bir ürün ile birlikte bakterilerden anlık olarak kurtula bilinir.
Selpak içeriğinde bulundurduğu antibakteriyel özelliği ile birlikte çoğunluğun tercih ettiği bir üründür. Gün içerisinde yanınızda taşıyabileceğiniz gibi antibakteriyel özelliği ile bakterilerin yok olmasını sağlar.
Selpak Antibakteriyel Islak Mendil ambalajı ile birlikte antibakteriyel özelliği koruyucu bir şekilde paket içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda çantanızda taşıyabileceğiniz gibi çocuğunuzun okul çantasına da koyabilirsiniz.
İçeriğindeki antibakteriyel etkisi oldukça güçlü bir formül ile yer almaktadır. Böylelikle tek bir ıslak mendil ile mükemmel temizlik sağlanır. Hem çocuğunuz hem de kendiniz için sağlıklı olmak adını fazlasıyla etkili ürünü, sizde deneyimleye bilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.