logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Schweppes Tonik Pet 1 L

Schweppes Tonik Pet 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Schweppes Tonik Pet 1 L

Schweppes Tonik Pet 1Lt

Schweppes tonik pet özel bir lezzettir. Asitli oluşuyla ferahlatan bir içecektir. Damakta tadı kalır. Yemeklerin ve tatlıların yanına eşlik eden lezzetli içecek keyfe keyif katar. 

Pikniklerde, doğum günleri gibi özel günlerde masada yerini alır. Schweppes tonik pet bir kere içenlerin vazgeçilmezi olurlar. Sıcak günlerde mutfaklarda ve buzdolaplarında yerini alır. Ferahlatma özelliğiyle sıcak günlerin vazgeçilmezi haline gelir. Schweppes tonik petin en hakiki özelliği ferahlatma özelliğidir. 

Bu içecek asitli olduğu için mide şişkinliğine de iyi gelir. Yemeklerin yanında şişkinlik yapmadıkları için tercih edilen bir içecektir. Schweppes tonik pet severler hep onu isterler. 

Ferahlatıcı etkisiyle, ağırlık yapmamasıyla, hafif formuyla yaz günlerinin her an içilesi gelen içeceğidir. Schweppes tonik pet yaz sıcaklarında serinlemek isteyenler için çok doğru bir alternatiftir. İçildikten sonra unutulmaz hissiyle hafızalara kazınır. Bir kere denemek schweppes tonik pet içeceğinin favori içeceğiniz haline gelmesi için yeterlidir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.