logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Schweppes Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 1 L

Schweppes Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Schweppes Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 1 L

Schweppes Mandalina Aro. Gazlı 1l 

Yemeklerin yanında ve gün içinde bir şeyler içme ihtiyacı duyarız. Bunu karşılamak için Schweppes Mandalina Aro. Gazlı 1lt müşterilere sunulur. Bu ürün gün içerisinde ferahlamak isteyenler için bir içecek seçeneği olabilir.

Mandalina tadını yaz kış almak isteyenler ve aynı zamanda soğuk bir şeyler içmek isteyenler Shweppes mandalina aromalı içeceği tercih edebilir. Shweppes mandalina aromalı gazlı içecek sizlere mandalina tadını ve ferahlığı sunmakta.

Akşamları özenle hazırlanan bol çeşitli ve leziz sofralara Schweppes mandalina aromalı içecek eşlik edebilir. Sofranızın sunumu artacak ve ferahlamak isteyenler bu ürünle ferahlayabilecek. Aileniz ve sevdikleriniz daha keyifli bir sofrada vakit geçirmiş olacak.

Schweppes mandalina aromalı gazlı içecek, tek başına da gün içerisinde tercih sebebi olabilir. Mandalina tadı ile soğuk içilen bir şey arayanlar bu ürünü tercih edebilir. Kolayca ulaşım sağlayacağınız bu ürün günün her saatinde sizi ferahlatacaktır

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.