logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sarıkız Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı


Sarıkız Elma Aromalı Gazlı Mineralli İçecek ürünü ile birlikte hem elma lezzetine ulaşabilir, hem de doğadan gelen minerallerin faydalarını sağlayabilirsiniz. Sodyum açısından zengin olan bu ürün ile birlikte birçok unsuru aynı anda sağlayabilirsiniz. Ayrıca damak zevkinizde de geliştirmelerde bulunacak olan bu ürün, uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. 200 ml’lik özel koruyucu şişesi, ürünün uzun süreler boyunca bozulmadan kalabilmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte ürünü tercih ederken son kullanma tarihine özellikle dikkat etmeyi ihmal etmeyiniz.
Sarıkız Elma Aromalı Gazlı Mineralli İçecek ürünü, yiyeceklerin yanında tüketilerek farklı kullanımlar sergilemenizin yolunu açacaktır. Sindirim sisteminize etki ederek yediklerinizi sindirmeyi kolaylaştıran bu ürün sayesinde ferahlatıcı etkiyi hissedeceksiniz. Çocuklarınızın da tüketmesini sağlayarak onların da bu gibi lezzetlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen indirim ya da kampanyalardan faydalanarak bu ürünü satın alabilir, bütçenize ek katkılarda bulunabilirsiniz. Böylelikle bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilmenin keyfini çıkarabilir, ayrıca ürünü tüketerek ferahlatıcı etkisiyle diğer faydalara erişebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.