logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Elma Aromalı Maden Suyu 6x250 ml

Sarıkız Elma Aromalı Maden Suyu 6x250 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Elma Aromalı Maden Suyu 6x250 ml

Sarıkız Elma Aromalı Gazlı Mineralli İçecek 250 Ml (6 Adet)

Soğuk yaz aylarında serinletici soğuk içeceklere oldukça ihtiyaç duymaktayız. Aynı zamanda meyve aromalı olanlar ise oldukça tercih edilenler arasında oluyor. Bu sebeple sarıkız elma aromalı gazlı mineralli içecek 250 ml (6 Adet) tercih sebepleriniz arasında olabilir.

250 ml paketlenmesi ile de tek kişi için içimi oldukça uygun ve de tercih edilebilir olabilmektedir aynı zamanda. Aynı zamanda mineral açısından da oldukça zengin ve vücutlarımız yararlı olmaktadır.

Bu sebeple bu sıcak yaz aylarında zararlı gazlı içecekler tercih edileceğine bu tarz daha sağlıklı mineralli gazlı içecekler tercih edilebilir. Gazlı olduğu için hem de midenizi rahatlatacak ve çok yemek yediğinizde içip midenizi sakinleştirebileceksiniz. Sarıkız sizler için son derece titiz çalışan ve sizin beğenebileceğiniz üretimler yapmakta iken ayn zamanda ürünlerinin içeriklerine de son derece özen göstermektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.