logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız C+ Maden Suyu 250 ml 6'lı

Sarıkız C+ Maden Suyu 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız C+ Maden Suyu 250 ml 6'lı

Sarıkız C Plus 250 Ml (6 Adet)

Sarıkız doğal maden suyu kaynağından doğal olarak çıkartılmakta ve eşsiz C Plus limon aroması ile bol ferahlık sunuyor. Sarıkız C Plus 250 ML (6 Adet) ambalajı ile bu ferahlık daha fazla sürecek.

Sarıkız C Plus Doğal maden suyu bize doğanın belki de en güzel hediyesidir. Doğanın zengin minerallerinin toplandığı C plus limon aromasıyla Sarıkız C Plus Doğal Maden Suyu hem çok daha lezzetli hem çok daha keyifli.

Günün her saatinde yemeklerden sonra sağlık ve güvenle için. Maden suyunun en doğal haliyle kaynağından alınıp şişelendiği limon aromalı Sarıkız C Plus Maden Suyu içerdiği zengin mineralli yapısı ile tam bir sağlık deposudur.

Ferahlığın limonla buluştuğu Sarıkız C Plus Maden Suyu keyfini doyasıya yaşayın. İster kendiniz için ister çocuklarınız için güvenle tüketebileceğiniz Sarıkız C Plus Maden Suyu koruyucu maddeler içermez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.