logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saray Loveit Frambuazlı Kremalı Bisküvi 88 g 24'lü

Saray Loveit Frambuazlı Kremalı Bisküvi 88 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saray Loveit Frambuazlı Kremalı Bisküvi 88 g 24'lü

Loveit Frambuazlı Kremalı Bisküvi, tadı ve sevimli görünümüyle, göze ve damağa hitap eden bir lezzettir. Gün içerisinde atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bir tat olurken, aynı zamanda çantanızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Bambaşka bir lezzet bulunduran Love İt Frambuazlı Kremalı Bisküvi</strong>, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir yiyecektir. Yumuşacık keki ile ağızlara layık bir lezzet oluşturur.
İş ya da ders aralarında verdiğiniz kısacık molalarda, kahve ve çay ile birlikte keyfinizi daha da yükseltir. Muhteşem jöle tadını kek ve çikolatayla hissederken, ağıza yaydığı o muhteşem lezzette bilinen diğer bisküvileri tamamen unutturmaktadır.
Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte vakit geçirirken, atıştırmalık olarak keyifle tüketebilirsiniz. Aynı zamanda dışarıdayken oluşan açlık hissinizi de, bastırır. Koruyucu ambalajı ile birlikte bulunması, içeriğindeki jölenin dağılması ya da bisküvilerin parçalanması gibi durumların yaşanılmasına engel olur. Güvenilir bir şekilde çocuklarınıza da yedirebilirsiniz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.