logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saray Çikolatin 300 g

Saray Çikolatin 300 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saray Çikolatin 300 g

Saray Çikolatin

Saray Çikolatin Hazır bayram döneminin de yaklaşması ile Saray marka Çikolatin bayram çikolatalarını bayram ziyaretine gelen eşinize dostunuza akrabalarınıza misafirlerinize ikram ederek bayram mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Saray marka Çikolatin bayram çikolatası artık poşetlerde satılmaktadır.

İdeal boyutu ve uygun fiyatlı oluşu ile her cebe her kesime hitap eden bu bayram çikolataları en çok da zili bayram kutlamak için çalan çocukların hoşuna gidecek.

Yoğun süt ile harmanlanmış çikolatası ve içerisinde bulunan fındık özleri ile günlük yaşamda da tüketebileceğiniz çayın yanına kahvenin yanına gelen misafirlere sunabileceğiniz lezzetli mi lezzetli şekerleme tatlı grupları arasında yerini almaktadır.

Saray Çikolatin 300 gr; Korumalı olan ambalajı ve uzun ömürlü oluşu ile uzun süre ışık ve güneş görmeyen yerlerde muhafaza ederek tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Damak çatlatan bu çikolatanın tadını çok beğenecek misafirleriniz hayran kalacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.