logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saloon Beyaz Sabun Kokulu Sıvı Sabun 400 ml

Saloon Beyaz Sabun Kokulu Sıvı Sabun 400 mlAdet Fiyatı : 19,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 239,40 TL
Birim Fiyat: 19,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saloon Beyaz Sabun Kokulu Sıvı Sabun 400 ml

Saloon Sıvı Sabun Beyaz Sabun Kokulu 400 Ml

Doğal sabun dendiğinde hemen akla gelen beyaz sabunun eşsiz geleneksel kokusunu ellerinizde hissetmeniz için mükemmel bir ürün.

  Saloon markasının kalitesi ve doğallığında üretilen Saloon Sıvı Sabun Beyaz Sabun Kokulu 400 Ml içerdiği gliserin sayesinde cildin kurumasını önler ellerin sürekli nemli kalmasına yardımcı olur.

  Dış etkenlerde ya da farklı sabun kullanımından dolayı kuruyan ellerin bakımını destekleyen ürün alışılmış beyaz sabun aroması ile büyüler. Beyaz sabunun verdiği kusursuz güzellik ve cilt bakımının yanı sıra cildin doğal dengesini korumaya teni nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcıdır.

  Beyaz sabunun saf ve doğal kokusu ile zenginleştirilen sıvı sabun ürünü cildin arınmasını ve mükemmel bir şekilde temizlenmesini destekler. Geleneksel beyaz sabun kokusu sayesinde ayrıca huzur sağlayan bir etkiye sahip olan ürün tüm cilt tipleri için güvenli bir kullanım sağlar.

  Kullanımı kolay ve pratik olan ürün aynı zamanda özenle hazırlanan beyaz sabun formülü sayesinde bol köpüğü ile temizlik ve cilde arınma hissi verir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.