logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saka Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Saka Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Saka Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saka Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Saka Maden Suyu 

Maden sularının zengin mineralli yapısı nedeniyle, sağlığını için her gün bir tane maden suyu içmeniz size ve vücudunuza iyi gelir. Tabi içtiğiniz maden suyunun değerleri de önemli. İçtiğiniz maden suyundan fayda görebilmek için, Saka Maden Suyu’nu tercih edin.

Saka Maden Suyu yemek sonrası sindiriminiz için içebileceğiniz en sağlıklı sıvı tüketimi olabilir. Saka Maden Suyu 200ml, buzdolaplarınızdan eksik etmeden, her yemek sonrasında bir tane içtiğinizde rahatlamanıza yardımcı olur.

Rahatlamanızın yanı sıra, serinlemek için en iyi seçeneklerinizden birisi olarak Saka Maden Suyu, sıcak günlerde ferahlamanız için de sağlıklı bir yöntem olacak.

İçeriğindeki zengin mineral yapısı, siz serinlerken aynı zamanda vücudunuzun ihtiyacı olanları karşılayacak. Saka Maden Suyu, mineraller anlamında dengeli yapısı sayesinde, vücudunuzun ihtiyacı olandan fazlasını vermez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.