logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Vakumlu Seçme Pastırma 90 g

Şahin Vakumlu Seçme Pastırma 90 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Vakumlu Seçme Pastırma 90 g

Şahin Vakumlu Seçme Pastırma

Şahin Vakumlu Seçme Pastırma ile muhteşem lezzetli yemeklere imza atabilirsiniz. Bu harika lezzetli kurutulmuş et türü sayesinde hem geleneksel tatlara aşina olabilir hem de sofralarınızı renklendirebilirisiniz. 

Aromasından et kalitesine kadar dilimlenmesinin muntazam yapısına uzanan bir takdir listesine sahiptir. Şahin et ve et ürünleri ve şarküteri konusunda harika bir kalite seviyesi benimsemiştir. Pastırma gibi geleneksel bir ürünü hakkı ile üreten nadir firmalar arasında yer alıyor. 

Yumurtalardan başlayarak ana yemeklerin ve böreklerin içine kadar birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değil. Yakıştığını düşündüğünüz her yerde kullanabilirsiniz. 

Pastırma eklediğiniz yemeklerin hem ev ahalisi hem de sofranıza konuk olan kişiler tarafından harika bir beğeni ile karşılanacağından emin olabilirsiniz. Bu harika lezzet ve rayiha sizi de etkisi altına alacak! 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.