logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Tuzu Azaltılmış Işıl İşlem Görmüş Sucuk 180 g

Şahin Tuzu Azaltılmış Işıl İşlem Görmüş Sucuk 180 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Tuzu Azaltılmış Işıl İşlem Görmüş Sucuk 180 g


Şahin tuzu azaltılmış ısıl işl. gör. sucuk ile karşımıza çıkıyor. Tuzu %80 oranında azaltılan bu ürünün lezzeti hiç değişmiyor. Tüketicilerin sağlığı düşünülerek üretilmiş ve tansiyon, diyabet hastalarının da rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün olmasıyla da dikkat çekiyor. Tuzu azaltılmış sucuklarda sağlık ve lezzet bir arada bulunuyor.
Kahvaltıların ve sofraların değişmeyen tadı Şahin sucukları; İslami usule uygun olarak kesilen etlerden imal edilir. Bu etler; çiftliklerden temin edilir. Enfes Kayseri sucuğunun kalitesi; Şahin sucuklarıyla devam ediyor. Sucuklarda çeşitli baharatlar kullanıldığı için; ayrı bir lezzetli. Lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden yıllardır sofralarımızda bulunuyor.
Şahin tuzu azaltılmış ısıl işl. gör. sucuk, kahvaltı sofralarının yanında çeşitli yemeklerde de kullanılabilir. Bu lezzetli sucuklarla misafirleriniz için harika ziyafet sofraları hazırlayabilirsiniz. Şahin kalitesiyle satışa sunulan bu sucukların 100 gramında 0,5 gram tuz bulunmaktadır ve  sağlık için oldukça faydalıdır. Uygun fiyatlarıyla raflarda yerini alan bu ürün; tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.