logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Mini Salam %100 Dana 250 g

Şahin Mini Salam %100 Dana 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Mini Salam %100 Dana 250 g

Şahin Mini Salam %100 Dana

Şahin Mini Salam %100 Dana , çocuklara ve sabah uyanmakta zorluk çeken gençlere artık yeni bir dönem başlıyor. Şahin Mini salam %100 dana ile birlikte, çocuklarınıza kahvaltıyı sevdirirken aynı zamanda gençlerinde sabah kahvaltılarını kaçırmayacağı bir lezzet olacaktır.

Minik olması sebebiyle küçük aileler için oldukça uygun olan, şahin mini salam %100 dana aynı zamanda, kahvaltı sofraları ile birlikte gün içerisinde atıştırmalık tostlar ya da ekmek arası sandviçler tercih edenlerin en sevdiği olacaktır.

Muhteşem ağızda dağılan tadı ile birlikte en güzel kahvaltı sofralarında masanın rengârenk tabakları içerisinde yerini alırken aynı zamanda birçok yemeği de ekleyerek yemeklere bambaşka bir tat verebilirsiniz. Yemeklerinizi şenlendirirken aynı zaman da yeni mutluluk sebebiniz de olacaktır. Piknikleriniz de kolay taşınım sayesinde size de ağırlık yapmadan hafif bir tat vermesiyle gününüzü güzelleştirecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.