logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Çemen ve Sarımsak Kokusuz Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 g

Şahin Çemen ve Sarımsak Kokusuz Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Çemen ve Sarımsak Kokusuz Isıl İşlem Görmüş Kangal Sucuk 180 g

Şahin Çemen Sarımsak Kokusuz Vakumlu Kangal Sucuk

Şahin Çemen Sarımsak Kokusuz, sucuk severler için farklı bir lezzet. Türk mutfağının en güzel ürünlerinden birisi olan sucuğun daha önce kokusuz olan versiyonunu denediniz mi? Eğer yanıtınız hayır ise o zaman bu ürün ile bambaşka bir dünyanın içine dahil olmanız mümkün.

Kokusuz sucuk tam anlamıyla en büyük yeniliklerden birisi. Özellikle başka insanları yediği bu üründen dolayı rahatsız etmek istemeyen kişiler için harika bir seçim. Dana etinden hazırlanmış olan sucuğun, klasik olan sucuktan görünüm olarak hiçbir farkı söz konusu değil. 

Ancak içinde koku yapabilecek bir malzeme söz konusu değil. Özellikle sarımsağın olmaması büyük bir yenilik. Buna rağmen lezzetinden hiçbir şekilde taviz vermemiş. Özellikle çalışanlar tarafından çok sık ve gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Değişik şekillerde kullanımı söz konusudur. Tek başına pişirebilir ve yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tost içinde harika lezzeti sayesinde damağınızda mükemmel bir tat bırakır. Aynı zamanda pizza içine konulabilir. Sucuklu yumurta için oldukça uygun olan bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.