logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Acısız Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

Şahin Acısız Vakumlu Kangal Sucuk 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Acısız Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

S¸ahin Acısız Vakumlu Kangal Sucuk

Her damak tadına ve isteğe göre sucuk üretimine devam ediliyor. Örneğin çemenli, sarımsaklı ya da acısız gibi çeşitli alternatiflere yer verilmiştir. Aralarından istediğinizi seçerek sofralarınıza katabilirsiniz. 

Bunlar arasında olan Şahin acısız vakumlu kangal sucuk olarak hazırlanmıştır. Adı üstünde acı baharatlara sahip değil. Yumuşak bir lezzet olarak sergilenir. Özellikle de acı baharat içermediği için çocukların da beğenisini toplamakta. 

Şahin kangal sucuk adından anlaşıldığı üzere vakumlu özel poşete sahiptir. Bu şekilde uzun vadede zarar görmesi yani bozulması mümkün olmaz. Ancak vakumdan çıktıktan sonra doğru şekilde saklamanız önemli. 

Güvenle tüketebileceğiniz kangal sucuk, sade olarak pişirilebilir ve ekmek arası servis edilebilir. Haricinde kimileri yumurta ile hazırlar ve sofralarına katar. Özellikle de sucuğun yağı ile kokusu herkesin iştahını arttırır ve beğeni toplamasını sağlar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.