logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ruffles Ketçap Çeşnili Aile Boyu Patates Cipsi 65 g
  • resm Ruffles Ketçap Çeşnili Aile Boyu Patates Cipsi 65 g

Ruffles Ketçap Çeşnili Aile Boyu Patates Cipsi 65 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ruffles Ketçap Çeşnili Aile Boyu Patates Cipsi 65 g

Ruffles Ketçap Çes¸nili Aile Boyu Patates Cipsi

Cipsler farklı baharatlar eşliğinde üretilir ve müşterilerin beğenisine sunulur. Bu anlamda her markanın ayrı çeşniler üzerinden üretime yer verdiği görülüyor. Mesela Ruffles bunlar arasında yer almaktadır. Yani markanın çeşitli çeşniler üzerinden ürettiği cipsler göz önünde bulundurulabilir.

Ruffles ketçap çes¸nili aile boyu patates cipsi olacak şekilde pakete sahiptir. Adı üstünde süper boy olarak ifade edilir. Yani cips tutkunlarının tercihi bu yönde oluyor. Gramajı yüksek tutulan cipsler makul fiyatlar dahilinde satın almak isteyenleri karşılıyor.

Yine adından yola çıkarak ketçap aromasına sahip olduğunu anlamak zor değil. Özel aroması eşliğinde tatlandırılan patates cipsleri arasında. Üstelik aile boyu olarak sergilendiği için tercih halindedir. Nitekim ketçap ve cips tutkunları daha çok gramajı yüksek paketleri tercih ediyor.

Gerek ürün detayları gerekse ücreti Bizim Toptan sitesinden sergilenir. Sonuç olarak siparişe geçmeniz uzun sürmez. Aksine hızlı bir şekilde talepte bulunmak için Bizim Toptan tercihinde bulunmanız en doğrusu olacaktır. Bu şekilde siparişte bulunduğunuz ürün kısa sürede elinize ulaştırılacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.