logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rocco Lolipop Şeker 130'lu

Rocco Lolipop Şeker 130'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rocco Lolipop Şeker 130'lu

Rocco Lolipop Şeker ’li

Evlerinizde ve işyerlerinizde saklayabileceğiniz Rocco Lolipop Şeker kutuları içerisinde meyve aromalı lolipop şeker bulunuyor. Kutusunun son derece dayanıklı olması ve kolay bir şekilde açılır kapanır mekanizmalara sahip olması uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

Rocco enerjisini dilediğiniz an hissedebilmenizi sağlayan şekerleri her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Rocco Lolipop Şeker ’li kutuları şekerleme kategorimizde yer almaktadır.

Lolipop şekerlerin tadına varmak istiyorsanız Rocco Lolipop Şeker siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Lolipop şekerlerin dış tasarımları da en az lezzeti kadar muhteşemdir. Günün her anında tüketebileceğiniz şekerlemelerin siparişlerini bizlere ulaştırarak adresinize kadar gelmesini sizler de sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.