logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rinso Matik Deterjan Limon ve Karbonat 6 kg
  • resm Rinso Matik Deterjan Limon ve Karbonat 6 kg

Rinso Matik Deterjan Limon ve Karbonat 6 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rinso Matik Deterjan Limon ve Karbonat 6 kg

Sadelik, bazen her şey demektir. Sadeliğin abartısız, iddiasız ama gerçek bir etkisi vardır. Sadelik, karmaşık olmadan etki yaratmaktır. Tıpkı Rinso Toz Limon Karbonat toz deterjanın yaptığı gibi.
Kafa karıştıran formüller yerine, her evin mutfağında bulunan 2 temel malzeme limon ve karbonatı seçen Rinso Toz Limon Karbonat çamaşırlarda sade temizliği tercih edenler için ideal seçim. Limonun renk açma özelliği ile karbonatın leke temizleme özelliğini birleştiren bu toz deterjan, hem beyazlarınızda hem renklilerinizde aradığınız temizliği vaat ediyor. Çamaşırlarınızdan yayılacak olan taptaze limon kokusu da cabası.
Rinso Toz Limon Karbonat, 100% doğal temizlik mineralleri sayesinde çamaşırlarınızın en ideal biçimde yıkanmasını sağlar. Göz alıcı temizliğine ek olarak, doğaya da daha saygılıdır. Üstelik, çamaşır makinanızı kirecin zararlı etkilerinden de korur.
Sadelik, bazen her şey demektir ve tek başına yeterlidir. Sade ve etkili çamaşır temizliği için yeni yol arkadaşınızı nihayet buldunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.