logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rexona Women Musk-Pudrasız Deo 150 ml

Rexona Women Musk-Pudrasız Deo 150 mlAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rexona Women Musk-Pudrasız Deo 150 ml

Rexona Deodorant Spray Women Musk-Pudrasız , çoğunluğun tercih ettiği bir üründür. Gün içerisinde sürekli olarak bir koşuşturma içerisinde bulunuruz. Böyle durumlarda da terleme ya da koku oluşma riski herkesin yaşayabileceği bir durumdur. Bunun için oldukça etkili bir deodorant tercih edildiği takdirde rahatsız edici problemlerle karşılaşılmaz.
Rexona Deodorant Spray Women Musk-Pudrasız, 24 saat boyunca kalıcılığı ile çoğunluğun beğenisini kazanmış bir üründür. Yalnızca tek bir sıkım ile gün boyunca etkisini görebilirsiniz.
İçeriğinde bulundurduğu muhteşem koku ile birlikte aynı zamanda hoş bir koku da yayılmaktadır. Kıyafetlerin üzerinde leke bırakma ya da iz kalması gibi durumlar yaşanılmaz. Aynı zamanda bilinen diğer deodorantlar gibi tüllenme riski de kesinlikle görülmez.
Kadınların bir numaralı tercihi olan Rexona Deodorant Spray, gün boyunca kendini rahat hissetmek isteyenler için tercih edilen bir durumdur. Çoğunluğun severek kullandığı ürünü, sizde deneye bilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.