logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Reis Osmancık Pirinç 25 kg

Reis Osmancık Pirinç 25 kgAdet Fiyatı : 1790,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Osmancık Pirinç 25 kg

Reis Osmancık Pirinç 25 Kg.

Reis Osmancık Pirinç sizlere doğadan katıksız bir şekilde hazırlanan pirinçlerini sunuyor. Sofralarınızın olmazsa olmazı olan pilavlarınız Reis Osmancık Pirinç 25 Kg. avantajlı paketiyle pilavdan yana zengin olacak. Reis Osmancık Pirinç ile çocuklarınızın köftelerine eşlik edecek pilavlar hazırlayabilir veya yeşilliklerle ağız, göz şekli oluşturarak çocuklarınıza eğlenceli pilav tabakları, kardan adam şekilli sunumlar yapabilirsiniz. Reis Osmancık Pirinç kullanarak ziyafetlerinizin üstüne keyifle yenen sütlaçlar pişirebilirsiniz.

Kalabalık misafir ağırladığınız günlerde Reis Osmancık Pirinç ile hazırladığınız tane tane, bembeyaz pilavlarınızla en leziz sofraların mimarı olabilirsiniz. Pilav severlerin güvenerek tercih ettiği Reis Osmancık Pirinç ile aile boyu dolmalar ve sarmalarda hazırlayabilirsiniz.

Pirincin kalitesinden ödün vermeden 25 Kg’lık paketler ile evlerinizin raflarını dolduran Reis Osmancık Pirinç tüm ailelerin tercihi olmaktadır. Pirincin dâhil olduğu tüm tariflere uygun olan Reis Osmancık Pirinç 25 Kg iş yerlerinizde de kullanıma uygun. Pilavda lezzet, doyurucu tat ve tane için Reis Osmancık Pirinç güzel seçim!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.