logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Kara Buğday 500 g

Reis Kara Buğday 500 gAdet Fiyatı : 51,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 622,80 TL
Birim Fiyat: 51,90 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Kara Buğday 500 g

Krallara layık sofraların demirbaşı Reis Royal Kara Buğday  ile siz de yemeklerinize sınıf atlatın.
Sağlığına önem verenlerin de yeni gözdesi kara buğday, Reis Royal Kara Buğday güvencesiyle sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Hem sağlıklı hem lezzetli yemeklerin bir numaralı garantisi Reis Royal Kara Buğday ile yeni tarifler denemek için can atacaksınız.
Hem lezzetli hem doyurucu olan Reis Royal Kara Buğday, kendine özgü tadı ile sizin damağınızı da cezbedecek. Asırlık mutfak kültürüne bereket ve sağlık katan Reis Royal Kara Buğday, kolay pişer ve tane tane olma özelliğini hiç kaybetmez. Reis Royal Kara Buğday ile hazırlanan yemeklerinizi tadanlar, bir tabak daha koymanızı isterlerse sakın şaşırmayın.
Hafifliği ile de bilinir ve hazmı kolaylaştırır. Reis Royal Kara Buğday’ı çorba ve yemekleriniz dışında salatalarda, ekmeklerde, tatlılarda ve çöreklerde de kullanabilirsiniz.


 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.