logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rama Bitkisel Krema 1 L

Rama Bitkisel Krema 1 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rama Bitkisel Krema 1 L

Rama Bitkisel Krema 1 Kg

Rama Bitkisel Krema ile en lezzetli yemeklerde hep yanınızda. Rama Bitkisel Krema 1 Kg ambalajında şimdi sanal marketimizde!

Rama Bitkisel Krema ile yemeklerinize lezzet katın. Soğuk ve sıcak uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilen Rama Bitkisel Krema sıcak uygulamalarda kesilmeme özelliğine sahiptir. Yüksek ısılarda da kullanılabilmesinin yanı sıra yemeklere ekstra lezzet ve kıvam vererek yemek yapmayı daha keyifli hale getirmektedir.

Kolay kullanımı ve açılır kapanır kapağı sayesinde Rama Bitkisel Krema ile enfes yemekler hazırlarken buzdolabında kapağını kapatarak güvenle saklayabilirsiniz. 

Bitkisel yağ yapısı sayesinde doğal bir ürün olan Rama Bitkisel Krema ile mutfağınızda harikalar yaratabilir, süt ve bitkisel yağın tam özdeşleşmesi ile en iyi sonucu alabilirsiniz. Rama Bitkisel Krema özelikle yüksek ısıya ve aside dayanıklı yapısı sayesinde kesilmemektedir. Yüksek performansı sayesinde kolayca çırpılabilmekte ve üzeri kaplanacak tüm sıcak uygulamalarda da tam bir uyum sağlamaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.