logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Protex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 L

Protex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 L

3 Adet üzeri 67,07 TL

Adet Fiyatı : 68,88 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 402,41 TL
Birim Fiyat: 67,07 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Protex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 L

Protex Sıvı Sabun

Protex Sıvı Sabun özel bitki özlü olduğundan dolayı zararlı bakterilerin %99unu tek bir kullanımda yok edebilecek özelliklere sahiptir. Ellerinizi bakterilere karşı koruma altına almak için üretilen Protex sıvı sabunlar aynı zamanda sivilce, kesik ve sıyrıklardan dolayı vücudunuza yerleşebilecek bakterileri de engeller.

Bakteri oluşumunu azaltabilen Protex Sıvı Sabunlar sizlere sıvı sabun kategorimizde sunulmaktadır. Anti bakteriyel özelliklere sahip olan Protex Sıvı Sabun, diğer sıradan sabunlara göre kıyaslandığı zaman bakterilere karşı daha üst düzey bir koruma elde edebilmektedir.

Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Protex Sıvı Sabunların tek bir tıklama ile kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.