logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Propack 9 Oz Sıcak İçecek Bardak 50'li

Propack 9 Oz Sıcak İçecek Bardak 50'li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Propack 9 Oz Sıcak İçecek Bardak 50li

Propack 9 Oz Sıcak İçecek Bardak 50li kullanışlı yapısı ile ihtiyacınız olan her an yanınızda. Kaliteli dokusu ile kullanım kolaylığı ile memnun bırakıyor. Pikniklerde ya da gezilerde yanınızda bulundurarak su tüketiminden meyve suyuna kadar birçok alanda kullanabilirsiniz. 

Bardak sıcak içecekleri muhafaza edebilecek muhteşem yapısı ile de memnun bırakmaktadır. Sıcak içecekleri de gönül rahatlığı ile bu bardakta kullanabilirsiniz. Çaydan kahveye dilediğiniz tüm ürünleri muhafaza etme imkanını yakalayabilirsiniz. 

Harika paketlemesi ve sunulan kaliteli doku ile gün içerisinde her an yanınızda pikniklerde ve kırılmaz bardakların gerekli olduğu her anda güvenle kullanabilirsiniz. Sağlık kontrollerinden geçirildiği de belirtilmelidir. İçerisinde sıvı bulundurulmasının ve gıda ile temas etmesinin herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. 

En memnun bırakan husus ise geri dönüştürülebilir olmasıdır. Direkt olarak geri dönüşüm çöp kutularına atarak tek kullanımlık ürünlerinizin doğaya zarar vermesini de engelleyebilirisiniz. Bardaklar bunun için özel olarak üretilmiştir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.