logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Pringles Texas Barbecue Sauce 165 g
  • resm Pringles Texas Barbecue Sauce 165 g

Pringles Texas Barbecue Sauce 165 g


Adet Fiyatı : 18,94 TL
Koli Fiyatı (19 Adet) : 359,92 TL
Birim Fiyat: 18,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pringles Texas Barbecue Sauce 165 g

Prıngles Texas Barbecue Sauce

Prıngles Texas Barbecue Sauce 165 Gr bir patates cipsiden beklenen her şeyi size sunar. İçeriğindeki barbekü sosu ile barbekü severlerin bir numaralı tercihi olan Prıngles Texas Barbecue Sauce yeni patates cipsi tatları denemek ve keşfetmek isteyenler için mükemmel bir tercih olabilir.

Prıngles Texas Barbecue Sauce içeriğinde geliştirilen özel formülü ile benzersiz patates cipsi deneyimi sunar. Barbekü sosun en güzel şekli, Pringles Texas acısı ile buluşarak muhteşem cips meydana çıkıyor.

Acı severlerin vazgeçemediği tat olan Prıngles Texas Barbecue Sauce 165 Gr dizi ya da film izleme saatlerinize eşlik ederek sizlere mükemmel anlar yaşatır. Barbekü sosun en acı halini en taze patates cipsi yaprakları ile buluşturarak bize sunan Pringles bu konuda oldukça sevilen bir patates cipsidir.

Prıngles Texas Barbecue Sauce ile acı sosun Texas halini, barbekü sosun en kırmızı acısını sizlere sunarak acı sevenlerin en dayanılmaz tercihi haline gelir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.