logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pringles Hot & Spicy 165 g
  • resm Pringles Hot & Spicy 165 g

Pringles Hot & Spicy 165 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pringles Hot & Spicy 165 g

Prıngles Hot & Spıcy

Prıngles Hot & Spıcy ile tanışmadınız mı? Prıngles Hot & Spıcy; patates cipsi konusunda oldukça iddialı, harika lezzetleriyle oldukça adından söz ettiren bir patates cipsidir.

Prıngles Hot & Spıcy ; patates cipside acı ve baharat bir arada tatları sevenler için oldukça ideal bir cipsidir. İnce ince dilimlenmiş patates taneleri, özel harmanlanmış Pringles sosu, acı baharatın en eşsiz uyumu ile Prıngles Hot & Spıcy ile mükemmel patates cipsi keyfi deneyimleyin.

Bir patates cipsiden beklenen her şeyi tek başına sunan Prıngles Hot & Spıcy pek çok insan tarafından yıllardan beri sevilerek tüketiliyor. Bunun yanında pek çok açıdan patates cipsi deneyimi sunuyor.

Prıngles Hot & Spıcy 165 Gr acı ve baharatın en eşsiz uyumu ile mükemmel dizi ya da film dakikalarınıza eşlik ederek anlam kazanıyor. Hoş kokusu, ağızda dağılan çıtır çıtır lezzeti ve acıyla baharatın eşsiz uyumu ile kendinizi şımartın.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.