logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pringles Cips Paprika 165 g
  • resm Pringles Cips Paprika 165 g

Pringles Cips Paprika 165 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pringles Cips Paprika 165 g

Pringles Cips Paprika

En önemli cips markalarından birisi olan Pringles, üretmiş olduğu Pringles Cips Paprika ile damak tadına önem verenlere bir ziyafet sunuyor. Klasik hale gelmiş olan uzun bir kutu içinde bulunuyor. Korunaklı bir kapağı var ve hiç bir şekilde hava sızdırmıyor. Turuncu renkli ambalaj içinde tam cips bulunuyor.

Ürünün yanında özel olarak verilen bir hediye var mevcut. 2 adet alındığı zaman karaoke kitine de sahip olabilirsiniz. Pringles cip, en lezzetli patateslerden elde edildi. Açık sarı renge sahip. Kıtır kıtır yapısı ile ağzınıza layık. Ayrıca diğer ürünlerden farklı olarak acıyı sevenler için özel bir aroma kullanılmış. Tam kararında olan bu lezzet, değişik bir damak tadına sahip olanlar için başarılı bir seçim.

Cipsi günün her anında yemeniz mümkün. Özel kutusundan alarak, öğün aralarında tüketebilirsiniz. Aynı zamanda film izlerken size eşlik edecek. Arkadaşlarınız ile bir araya geldiğinizde açacağınız bir kutu Pringles ile harika anlara tanıklık edebilirsiniz. Bizim Toptan sitesinden siparişi verilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.