logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pringles Cips Original 40 g
  • resm Pringles Cips Original 40 g

Pringles Cips Original 40 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pringles Cips Original 40 g

Pringles Cips Original 40 Gr (12 Adet)

Pringles Cips Original tadımlık ya da atıştırmalık bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü bir ağırlığa sahip. Oldukça lezzetli olan cips, firmanın en bilinen çeşitlerinden birisi. Küçük ve sevimli bir kutu içinde bulunuyor. Yıllardan beri kullanılan şeffaf ve plastik kapak bunda da mevcut.

En iyi ve lezzetli patateslerin toplanmasından sonra özel olarak soyulan bu ürün, daha sonra kızartma aşamasından geçiyor. Tuz ve lezzeti daha iyi bir hale getirmek için değişik baharatlar kullanılıyor. Tam kararında yapılan yağ tercihi ile piyasaya sürülen cips, her yaştan kişiler için en iyi atıştırmalık. Farklı soslar ile tüketilmesi mümkün. Acılı bir sos ya da yoğurtlu bir karışım içine batırarak yiyebilirsiniz. Sade bir biçimde de bunu yapabilirsiniz.

Pringles cip, her türlü sıcak ya da soğuk içeceğin yanında çok iyi gidiyor. Arkadaş meclislerinde açılacak bir kutu cipsin nasıl bittiğini anlamayacaksınız. Bizim Toptan sitesi üzerinden en uygun fiyatlı bir şekilde satışı yapılmakta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.