logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pringles Cips Original 165 g
  • resm Pringles Cips Original 165 g

Pringles Cips Original 165 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pringles Cips Original 165 g

Pringles Cips Original

Pringles Cips Original , firmanın en özel ürünleri arasında yer alıyor. Alışık ve kült haline gelmiş olan yuvarlak uzun bir kutu içinde en orijinal cipslerden oluşmakta. Kırmızı renkli olan bu kutunun içinde tam ürün bulunuyor. Sızdırma yapmadığı için hava almayan özel tasarım kapak, ürünü başarılı bir şekilde koruyor.

Cips, gün içinde birçok zaman diliminde yenilebilecek bir ürün. Pringles, diğer firmalardan farklı olarak özel bir kutuya sahip olduğu için istediğiniz zaman yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Bilinen kızarmış patates tadı, özel bazı baharatlar ile harmanlanmış. Ortaya oldukça lezzetli ve farklı bir tat çıkmış. Tüketimi oldukça rahat. Kıtır kıtır olan cips, atıştırmalık olarak tercih edilebilir. İçinde yer alan zengin mineraller ile sizi daha enerjik bir hale getirecek.

Pringles Cips Original olarak Bizim Toptan sitesinde satılmakta. Hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ürünü çayın yanında tüketmeniz mümkün. Sıcak içecekler ile tadı daha güzel bir hale geliyor. Ayrıca soğuk içeceklerden yana tercihini yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.