logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Süper Fırsat Maxi Plus (4+) 72'li

Prima Süper Fırsat Maxi Plus (4+) 72'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Süper Fırsat Maxi Plus (4+) 72'li

Prima Süper Fırsat Maxi Plus (4+) 9-16 Kg 72 li

Çocuk bezinde yeni bir hazırlığa var mısınız? Prima Aktif Bebek teknolojisini ilk kez kullandığınızda, önceki bebek bezlerine benzemediklerini fark edeceksiniz. Bu bezlerdeki devrim niteliğindeki teknoloji nemi eşit şekilde dağıtmaya yardımcı olur ve sabahları daha az sıvı ile uyanan bebeğiniz mutlu bir şekilde uyanır. Çok rahat ve kuru gözüken bir bez ile bebeğiniz yeni güne uyanacaktır.

Yatmadan önce ve gün içinde rahatlıkla kullanıma uygundur. Prima Süper Fırsat Maxi Plus (4+) 9-16 Kg 72 li3 emici kanala sahiptir. Önceki Prima bezlerine göre daha az ıslak ağırlık sağlar, nemi eşit şekilde dağıtır. Mikro incileri absorbe etme özelliği vardır ve nemi emip, 12 saate kadar tutan mikro inci iç tabakası sayesinde koruma sağlar. Esnek kanatları ile gece sızıntılarına karşı koruma için rahat bir uyku sağlar.

Hızlı kuruyan katmanlar nemi emer ve bebeğin cildinden uzak tutar. Pamuk kadar yumuşak bir yapısı vardır. Bebeğin cildinin üst tabakası iyi bir gece uykusu sürecinde yumuşak ve kuru kalır. Nefes alabilirlik söz konusudur. Bebeğin cildinde sürekli hava dolaşımı için yer kalır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.