logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Süper Fırsat Extra Large (6)50'li

Prima Süper Fırsat Extra Large (6)50'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Süper Fırsat Extra Large (6)50'li

Prima Süper Fırsat Extra Large (6) 15+ 50 li

Çocuk bezinde bir devrime hazır mısınız? Prima Aktif Bebeki ilk kez kullandığınızda, önceki bebek bezlerine benzemediklerini fark edeceksiniz. Prima Active Baby teknolojisi, bebeğin dışkısını emici üç kanalından geçirerek nemin eşit şekilde dağılmasına ve nemin korunmasına yardımcı olur. Böylece çocuğunuzun altındaki bez sabah daha az hacimli hale gelir. Öyle rahat ve kuru görünür ki bebeğinizi altında bezi olduğunu bile unutabilir.

Bebeğinizin hassas cildini korumak için ideal olan Prima Süper Fırsat Extra Large (6) 15+ 50 liile bebeğinizin ilk dokunuşta hissedeceği tek şey aşktır. İpeksi yumuşaklık ve anında kuruma etkisi ile her zaman olduğundan daha konforlu bir gece geçirebilir. Yeni doğan bebeğinizin cildi için tasarlanmış, tamamen ipeksi yumuşak çocuk bezleri ve cilt üzerindeki nem hissini çabucak emen yapısı ile bebeğiniz için endişelenmenize gerek olmayacaktır.

Nem emen 3 emici kanalı vardır. Cildin hava alması için nemli hava veren malzemelerden üretilmiştir. Bebek bezi ayrıca bebeğinizin altınının ne zaman değiştirilmesi gerektiğini belirten bir renk değiştirme göstergesine bile sahiptir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.