logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 5 Numara 108'li

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 5 Numara 108'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 5 Numara 108'li

Prima Premcare Aylık Fırsat Paketi 5 108’li

Prima premcare aylık fırsat paketi ile bebeğiniz için ideal olan bir ürünü çok uygun fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz! Prima bebek bezi markası içinde ön sırada gelir. Prima bezlerinin özellikleri sayesinde bebeğiniz huzurlu ve kuru kalacak.

Bebeklerin altlarının iyi bir bezle bağlanması onların uyku kalitesini ve büyümelerini de etkilemektedir. Bebeğin huzursuz olması onun uyumasını zorlaştıracaktır. Prima bebek bezi ile onun altının daima kuru kalmasını ve rahatça hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

İdeal cilt koruması için Prima Premcare ürünü tercih edilebilir. Bebeğinizin hassas cildine ipeksi bir dokunuş sağlar ve onu mutlu eder. Islaklığı çok hızlı emen katman sayesinde bebeğiniz rahatsız olmaz. 3 emici kanal özelliği vardır.

Ürün ayrıca bebek cildinin kolayca nefes almasını sağlar. Bezin özellikleri hava giriş çıkışına izin verir. Temiz hava beze girerken, nemli hava dışarı çıkar. Ayrıca sıvı kakayı da hızla emen bir katman bulunur.

Benzersiz koruma gücünün yanı sıra üründe renk gösterici de mevcuttur. Bebeğinizin altının değiştirilme vakti geldiğinde renk çubuğundaki renk farklılaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.