logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 4 Numara 126'lı

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 4 Numara 126'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 4 Numara 126'lı

Prima Premcare Aylık Fırsat Paketi 4 126’lı

Prima premcare aylık fırsat paketi 4 126’lı ürünümüz oldukça ekonomik fiyatlarla temin edilebilmektedir. Prima Premcare ürünü bebeklerinizin hassas cildi için son derece iyi özellikler ile üretilmektedir. 3 emici kanal ile sıvıyı anında bez içine hapseder ve bebeğinizin altı hep kupkuru kalır. Nemli havayı dışarıya verirken, içeriye de sürekli temiz hava hapseder.

Bebeğinizin hareket yeteneğini kısıtlamadan onu ipeksi dokusuyla sarar. İdeal cilt koruması ile de dikkat çeken Prima, cilde nefes aldırır. Bebeğinizin altını değiştireceğiniz zaman bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz çünkü Prima’nın kullanımı çok pratiktir. Uzmanlar tarafından 5 yıldızlı bebek bezi olan Prima, bu alandaki liderliğini sürdürmektedir.

İpeksi yumuşaklığı, ıslaklığı anında emen kanalları, sürekli kuru bırakan ve bebeklerin hassas cildinin hava almasını sağlayan özellikleri ile Prima, aylık fırsat paketi olarak sunulmaktadır. Bizim Toptan Market sitemizde bu ürün 156’lı olarak satışa sunulmuştur. 4 beden olan ürünümüzü çok ekonomik fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz bize ulaştıktan çok kısa bir süre içerisinde ürününüz adresinize teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.