logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 3 Numara 144'lü

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 3 Numara 144'lüAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Premiumcare Aylık Fırsat Paketi 3 Numara 144'lü

Prima Premcare Aylık Fırsat Paketi 3 144 lü

Pek çok anne bebeğinin her zaman altının kuru olmasını istiyor. Bunun için de bebek bezi seçimi yapmak oldukça önemlidir. Prima premcare aylık fırsat paketi 3 184 lü pek çok annenin ideal tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle içerisinde 184 adet bezin bulunuyor olması kullanım açısından geniş bir süre kaplamasına yardım ediyor.

Kullanımı oldukça kolaydır. Paketin içinde tek bir bez çekebilir, küçük bir alanda fazla bez saklayabilirsiniz. Aynı zamanda bebekleri için endişelenen annelerin her zaman bebeklerinin ciltlerinin kuru kalacağından emin olması gerekiyor.

3 beden olması bebeklerin kilosuna göre seçim yapmanıza yardımcı oluyor. Yandaki cırtcırtları sayesinde kolay bağlama sağlayabiliyorsunuz. Bebeğiniz ayakta bile olsa kolayca bağlama yapabiliyorsunuz.

Prima premcare aylık fırsat paketi fiyatı ile de oldukça uygun bir fırsat sunuyor. Anneler bilir ki toplu bir ürün almak her zaman tek fiyattan daha uyguna denk gelir. Hem ekonomik bir hareket yapmak hem de bebeğinizin cildiniz düşünmek istiyorsanız en mantıklı seçimdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.