logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Prima Islak Havlu Soft & Strong 3*52'li
  • resm Prima Islak Havlu Soft & Strong 3*52'li

Prima Islak Havlu Soft & Strong 3*52'li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Prima Islak Havlu Soft Strong 3/52’li

Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak Prima ıslak havlu soft strong 3/52’li avantaj paketi sunulmaktadır. Üçlü fırsat paketi ile 156 yaprak kullanımlı ekonomik ıslak havlu paketi, bebeğinizin hassas cildini korumak için oldukça idealdir.

Bebeklerin cildi tahriş olmaya oldukça yatkındır. Altını kirleten bebeklerin, pişik olmaması için altlarının temizlenmesi gerekir. İşte tam bu noktada annelerin imdadına, Prima ıslak havlu yetişmektedir. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilen ıslak havlu ürünü, üçlü avantaj paketi ile de ailelerin bütçesini sarsmamaktadır.

Ürünün, bebeklerin cildini kurutmadan temizlemeye uygun şekildedir. Islaklığı sayesinde bebeklerin altını rahatlıkla temizlerken, bebeğinizin el ve ağız temizliğini de yapabilirsiniz. Yapısının ferahlatıcı özelliği sayesinde bebeğiniz, altının temizlenme saatinde daha da mutlu olacaktır.

Üç beden 52’li fırsat paketinin yanında, bebeklerinizin narin cilt dengesini korurken, yumuşak yapısı sayesinde bebeğinizin cildini de tahriş etmez. Her bir yaprağında ayrı şekilde ferahlayacak olan bebeğinizin cilt sağlığı için yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr online marketinin bebek ürünleri bölümüne giriş yapmaktır. Marketimizde bulunan diğer bebek ürünlerini de inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.