logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Günlük Rahatlık Midi (3) 30'lu

Prima Günlük Rahatlık Midi (3) 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Günlük Rahatlık Midi (3) 30'lu

Miniklerin rahat etmesi ve sağlıklı olması aileler için en önemli etkenlerden birisidir. Hele ki henüz bez kullanan bebekler için sağlıklı ve kullanışlı bir bez çok önemlidir. Bebeklerin rahat hareket etmeleri için Prima Günlük Rahatlık Midi  serisini hazırlamıştır.
Bebeklerin kilosuna ve bedenine uygun olarak tasarlanan bu bezler sayesinde bebekleriniz tuvaletlerini rahatça yapabilirler. 6 ile 10 kilo ağırlığına sahip bebekler için hazırlanan bezler ile sızdırmaz özelliğe sahiptir. Bu da miniklerin hareket alanlarını kısıtlamaz ya da arkalarında potluk oluşturmaz.
Pamuk gibi bir yapıya sahip olan bezler sayesinde minikler bezden dolayı kaşınma gibi bir durumla karşı karşıya kalmazlar.
Bebeğinizin ilk adımlarını atarken onun rahat olabilmesi için Prima Günlük Rahatlık Midi  paketini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin bedeni büyüğünde 30'lu paket sayesinde elinizde fazla bez de kalmayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.