logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Günlük Rahatlık Maxi (4) 27'li

Prima Günlük Rahatlık Maxi (4) 27'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Günlük Rahatlık Maxi (4) 27'li

Küçüklerimizin gündelik hayatlarında ilk adımlarını atarken rahat olmaları büyük bir önem teşkil etmektedir. İlk adımlarını rahat bir şekilde atmaları ve onları bezlerinin engellememesi için Prima Günlük Rahatlık Maxi  ile desteklemektedir.
Bebeklerimiz birçok şeyi öğrenmek, onlara ulaşmak ve sürekli oyun oynamak isterler. Bu gibi işlemlerinde de çok hareket etmektedirler. Hareketlerinin kısıtlanmaması için ise rahat bir beze sahip olmaları gerekmektedir. Prima bebeklerin öğrenme anlarını daha rahat gerçekleştirmeleri için rahat kullanıma sahip olan bezlere sahiptir.
Günlük rahatlık sağlayan bezler ince ve esnek yapısı ve esnek yan bantları sayesinde hareketleri kısıtlamamaktadır. Bezin sahip olduğu hava kanallı kuruluğu ile bezler 6 saate kadar kuruluk imkanını sağlamaktadır. Günlük rahatlık maxi (4) 9 ile 14 kg arasındaki bebekler için kullanıma uygundur.
Prima Günlük Rahatlık Maxi (4) 27'li paketleri ile bebeklerinizin engellenmeden rahatça hareket edebilirler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.